Sieeeeeeeeeeeeemanko!
Tu znowu ja,a dziś zajmiemy się Nutty.
Nutty to mały skunks który jest mega uzależniony od słodyczy,waty cukrowej,cukru itp. Nutty jest sympatyczny,lecz gdy zobaczy coś słodkiego liczy się dla niego cukier niż życie przyjaciela XD
Ostatnio oglądałam tę bajkę i Flaky (jeż) zrobił sobie poważną krzywdę,bo robił tort i coś się mu tam stało,ale to rzeczy,Flaky miał przygotowane na stole bezy,a Nutty uwielbia słodycze itp. więc gdy Flaky się skaleczył zamiast mu pomóc Nutty zaczął wcinać bezy o.O
Więc Nutty jest uzależniony od słodyczy :P
Oki to na tyle o Nuttim wiem,wiem troche krótkie,ale tak wyszło no dobra to papappapapa!!! :3

Nutty ♥
OdpowiedzUsuńLubię gościa ^.^
No wiem on jest the best ♥♥♥♥♥♥ ^^
Usuń