Sieeeeeeeeeeeeemanko!
Tu znowu ja,a dziś zajmiemy się Nutty.
Nutty to mały skunks który jest mega uzależniony od słodyczy,waty cukrowej,cukru itp. Nutty jest sympatyczny,lecz gdy zobaczy coś słodkiego liczy się dla niego cukier niż życie przyjaciela XD
Ostatnio oglądałam tę bajkę i Flaky (jeż) zrobił sobie poważną krzywdę,bo robił tort i coś się mu tam stało,ale to rzeczy,Flaky miał przygotowane na stole bezy,a Nutty uwielbia słodycze itp. więc gdy Flaky się skaleczył zamiast mu pomóc Nutty zaczął wcinać bezy o.O
Więc Nutty jest uzależniony od słodyczy :P
Oki to na tyle o Nuttim wiem,wiem troche krótkie,ale tak wyszło no dobra to papappapapa!!! :3
Happy Tree Friends
poniedziałek, 15 lipca 2013
niedziela, 14 lipca 2013
WPROWADZENIA!!! :D
Hej!
Ten blog będzie poświęcony "Happy Tree Friends" :D
Na tym blogu będę pisać o "KRWAWEJ" bajce właśnie zwanej Happy Tree Friends!
Moją ulubioną postacią jest żółty króliczek Cuddles jest on przeuroczy i słodki :3
UWAGA!!!!Ta bajka nie jest polecana dla dzieci przed 12 rokiem życia :P
Będę pisać w tym blogu o tym jak nazywają się poszczególne postacie i jakie mają charaktery.
Powtarzam,że (Cuddles) jest moim ulubionym stworkiem w tej "KRWAWEJ" bajce i bardzo często ginie,no nie stesty. :(
Polecam koszulki z Happy Tree Friends już taką mam z Cuddles i Giggls.
O Giggles i Cuddles Porozmawiamy później,a tak w ogóle to teraz mam wielką fazę na (Happy Tree Friends),no chyba nie zaprzeczycie mam zdjęcia z tego na fb,robię blog o tym i mam z tym koszulkę czysz nie? :3
No dobrze to dziś na tyle ja się z wami żegnam i zapraszam to komentowania i lajkowania bloga to pappapapapappap :p !!!!! :3
Ten blog będzie poświęcony "Happy Tree Friends" :D
Na tym blogu będę pisać o "KRWAWEJ" bajce właśnie zwanej Happy Tree Friends!
Moją ulubioną postacią jest żółty króliczek Cuddles jest on przeuroczy i słodki :3
UWAGA!!!!Ta bajka nie jest polecana dla dzieci przed 12 rokiem życia :P
Będę pisać w tym blogu o tym jak nazywają się poszczególne postacie i jakie mają charaktery.
Powtarzam,że (Cuddles) jest moim ulubionym stworkiem w tej "KRWAWEJ" bajce i bardzo często ginie,no nie stesty. :(
Polecam koszulki z Happy Tree Friends już taką mam z Cuddles i Giggls.
O Giggles i Cuddles Porozmawiamy później,a tak w ogóle to teraz mam wielką fazę na (Happy Tree Friends),no chyba nie zaprzeczycie mam zdjęcia z tego na fb,robię blog o tym i mam z tym koszulkę czysz nie? :3
No dobrze to dziś na tyle ja się z wami żegnam i zapraszam to komentowania i lajkowania bloga to pappapapapappap :p !!!!! :3
Subskrybuj:
Posty (Atom)

